İnovasyon

KURUMSAL UYGULAMLAR

 • Otomotiv
 • Kimya
 • Metal
 • Mühendislik
 • Mobilya
 • Elektronik
 • Gıda / İçecek
 • Tekstil
 • Turizm
 • İnşaat
 • Sağlık
 • Finans ve Sigorta

Otomotiv

Otomotiv sektörü, etki alanının genişliği ve diğer sektörlere olan etkisi ve katkısıyla modern ekonominin gelişiminde geniş ve önemli bir yere sahiptir. Teknolojinin giderek gelişmesiyle, sektörde yapılacak olan teknolojik altyapı yatırımları da çok değerli bir hale gelmiştir. Mira ERP tecrübesi ve referanslarıyla Otomotiv sektöründeki şirketlere katma değer sağlıyor.

Birden fazla tedarikçiden parça ve bileşen satın alarak otomobil üreten bir şirketi düşünün. Bu malların istenmesi ve satın alınması, ayrıca satın almadan ödemeye kadarki sürecin tamamındaki her bir bileşenin, entegre kurumsal iş akışlarına, iş süreçlerine, raporlara ve analitiklere bağlı düzgün biçimlendirilmiş ve temiz veriler kullanmasını sağlamak için bir Mira ERP sistemi kullanabilir.

Kimya

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) raporuna göre Kimya sektörü en çok ihracat yapan sektörler arasına girmiştir. Sektörde hammaddeler ve diğer girdiler dışarıdan satın alındığı için üretimde denetimi etkin kılarak, sektördeki karlılığı ve verimliliği arttırmak çok kolay mümkün olmaktadır. Mira ERP, tecrübesi ve referanslarıyla birçok teknolojik altyapı seçeneği sunarak üretiminizi kontrollü hale getirerek Kimya sektöründeki şirketlere katma değer sağlar.

Metal

Sanayimizin en eski ve köklü alanlarından olan döküm metal, sayısız endüstri alanına ara malı üretimi gerçekleştirmekte olduğundan sanayinin olmazsa olmazıdır ve ülkemiz için yüksek öneme sahiptir. Diğer üretim metotlarına göre üstünlükleri ve gelişen modern teknolojileriyle hem dünyada, hem de Türkiye’de uzun yıllar önemini koruyacağı açıktır. Metal sektöründeki şirketlerin rekabet güçlerini koruyacak ve geliştirmek için teknolojik altyapı yatırımlarına devam etmeleri gerektiği görülmektedir. Mira ERP tecrübesi ve referanslarıyla metal sektöründeki şirketlere birçok teknolojik altyapı seçeneği sunarak üretimlerindeki verimliliği arttırmalarını sağlıyor ve şirketlere rekabet gücü kazandırıyor.

Mühendislik

Proje ekiplerini birbirine bağlayın,karar vericileri güçlendirin ve gerçekten akıllı bir platformda tedarik zinciriniz genelinde senkronize edin. Mira ERP, sahiplerin ve teslimat ekiplerinin birlikte çalışmasına, verileri zekaya dönüştürmesine ve sorunsuz proje teslimi için kaynakları düzenlemesine yardımcı olur.

Mobilya

Türkiye’nin dış ticaret fazlası veren nadir sektörlerinden biri olan mobilya endüstrisi, girişimci ve sürekli yeni pazarlar keşfeden yapısı sayesinde son 10 yılda yaptığı ihracat atağıyla dünya sıralamasında da 13’üncü sıraya yükseldi. Mobilya sektörünün 2023 yılında 10 milyar dolarlık ihracat hedefi bulunuyor. Sektör aktörlerine göre bu hedefe ancak yeni pazarlarla ulaşılabileceğinden, sektörde bulunan şirketlerin yeni pazarlara ulaşmasını kolaylaştıracak teknolojik altyapı yatırımları çok önemli bir hal almış durumdadır. Mira ERP sektördeki tecrübesi ve referanslarıyla Mobilya sektörüne geniş portföyüyle hizmet vermektedir.

Elektronik

Elektrik ve Elektronik sektörünün giderek büyümesi sektördeki şirketlerin yapacağı teknolojik altyapı yatırımlarını çok önemli hale getiriyor. Mira ERP sektördeki tecrübesi ve referanslarıyla rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlamanız için dijital dönüşümünüze katkı sunuyor.

Gıda içeçek

Daha güçlü müşteri ilişkileri kurun, yeni yöntemlerle işlem yapın ve yiyecek ve içecek işinizi büyütün. Mira ERP, daha iyi iş performansı ve olağanüstü müşteri deneyimleri sunabilmeniz için her konuk etkileşimini şirket içi operasyonlarınıza bağlamanıza yardımcı olabilir.

Tekstil

2021 yılı ilk üç çeyrek değerlendirmesinde tekstil sektörü üretim endeksi ortalaması; 132,4 iken hazırgiyim sektörü üretim endeksi ortalaması 132 olmuştur. Deri ve deri ürünleri sektöründe ise ortalama 121,8’dir. İmalat sanayi ilk üç çeyrek ortalaması ise 129,4 olmuştur.Sektör ulaştığı bu büyük başarıyı Mira ERP’nin sektöre özel sunduğu teknolojik çözümler ile daha da büyüterek ülke sanayimizin dinamiklerinden biri olmaya devam ediyor.

Turizm

Lobiden arka ofise kadar kusursuz operasyonlarla misafirlerinizin sadakatini kazanın. Mira ERP teknolojisi, etkinlik satışlarını, konuk odalarını, yönetimi ve POS’u birbirine bağlayarak olağanüstü deneyimler oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz entegrasyonları sunar.

inşaat

İnşaat, taahhüt ve proje yönetim firmalarının iş süreçlerini yönetmek için geliştirilmiş sektörünün en kapsamlı inşaat ERP yazılım çözümüdür.İnşaat sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluşun iş geliştirme ve teklif hazırlık süreçlerinden başlayarak, planlama, uygulama ve finansal tüm işleyişi, Mira ERP ile yönetilebilir.

Sağlık

Türkiye’de sağlık sektörü cumhuriyetin kurulduğu ilk yıllardan itibaren 80’li yılların başlarına kadar devlet tarafından iyileştirmeler ve altyapı çalışmalarının gerçekleştirilmesi ile devletin vatandaşlara sunmak zorunda olduğu temel bir hizmet olarak görülüyordu. 80’li yılların başından itibaren ise köklü reformlar gören sektör sadece devletin sorumluluğundan çıkarak özelleştirilen bir alana dönüştü. 2003 yılında hayata geçirilen “Sağlıkta Dönüşüm Programı” ise sektörün gelişmesindeki en önemli halkalardan biri halinde gelmiştir. Günümüzde Türkiye’de 707 kamu hastanesi,177 halk sağlığı merkezi, 560 özel hastane,70 üniversite hastanesi olmak üzere toplamda 1514 sağlık kuruluşu hizmet vermektedir. Mira ERP  sağlık sektörü özelinde geliştirdiği yazılımları ile insan kaynakları, kurumsal kaynak planlama ve iş zekası yazılımları ile sektörün dinamiklerine uygun çözümler sunmaktadır. 

Finans ve Sigorta

Finans ve Sigorta sektörü son yıllarda hızla büyümeye, yeni kategori ve çözümlerle gelişmeye devam ediyor. Bu gelişimin en önemli yolu ise doğru teknolojileri doğru alanlarda kullanmaktan geçiyor. Gelişen teknoloji tüm sektörlerde olduğu gibi finans sektörünün de gelişimi ve değişimi için başrolü üstleniyor. Mira ERP sektördeki referanslarıyla ve tecrübesiyle teknolojik altyapı yatırımlarınıza katma değer sağlayarak finans sektöründeki şirketlerin verimliliğini arttırmasına yardımcı olmaktadır.

NE YAPARIZ

Kurumların ihtiyaç duyduğu konsolidasyon, standardizasyon ve entegrasyon hedefi için ERP yazılımları önemli bir araçtır.

“ERP’ye neden ihtiyaç duyuluyor?” sorusunun bilindik ve klasik cevaplarının yanı sıra, günümüzde büyük kurumların gündeminde olan ve rekabette öne çıkan “büyük veri”, “inovasyon” ve “süreç iyileştirme” kavramlarına yaklaşımı ve ERP şirketlerinin buna göre pozisyon almaları ve değişime ayak uydurmaları, ERP’nin geçmişte olduğu gibi bugün de hala güncelliğinin koruyor olmasının en büyük nedenlerinden birisidir.

Mira ERP ile firmanızı kendi alanında liderlere dönüştüren esnek bulut altyapısından firmanıza özel çözümlere kadar uzanan fırsatlarla işletmenize özel iş süreçlerini oluşturun,yönetin ve büyütün.

 • Teknoloji Danışmanlığı ve ERP Uygulama Geliştirme Çalışmaları
 • İmplementasyon ve yerinde Proje geliştirme

KURUMSAL UYGULAMLAR

Kurumsal uygulamalar günümüzde şirketlerin temel bilgi sistemleri altyapısını oluşturmaktadır. Çoğu şirket entegre, etkin, otomatize ve standardize edilmiş bir altyapıya kavuşmak için kurumsal kaynak planlama (ERP), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), tedarik zinciri yönetimi , iş zekası ve sektörel yazılım çözümlerine yatırım yapmaktadır.,

Bunun sonucu olarak iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve şirket yöneticilerine, tedarikçilere, müşterilere, iş ortaklarına, denetim organlarına ve şirket çalışanlarına sağlanan verinin kalitesi, doğruluğu, zamanında elde edilmesi ve güvenilirliğinin artırılması mümkün olabilmektedir.

Mira ERP olarak, iş sistemlerinize yönelik uygulama yazılımı geliştiriyoruz.

NE YAPARIZ

Geliştirdiğimiz ve hali hazırda var olan yazılımlarınıza 7/24 destek vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerin aşamaları ise;

 • Uygulama öncesi değerlendirme ve fayda analizi
 • İhtiyaçların tanımlanması ve paket seçimi
 • Uygulama
 • Uygulama entegrasyonu
 • Uygulama yaygınlaştırması
 • Uygulama eğitimi
 • Uygulama sonrası değerlendirme
 • Proje yönetimi
 • Kalite güvence
Sorularınız
ve talepleriniz için
Bize yazın size biz ulaşalım